Reference

Svatba Seychely

ostrov La Digue

S organizací svatby jsme byli spokojeni na 100% zejména díky opravdu osobnímu přístupu paní Olgy. Je vidět, že práci má jako koníčka a dělala pro nás věci daleko nad rámec standardního zájezdu. Určitě služeb její cestovní kanceláře využijeme znovu.

– Jana a Najib Abdessadak

 

Svatební cesty

 

Mauritius

Moc děkujeme CK Elixír Tours za skvěle zorganizované líbánky na Mauriciu. Pro tuto cestu jsme se rozhodli na poslední chvíli, ale i přesto pro nás tým Elixíru dokázal najít ty nejlepší letenky, ubytování a zajistil perfektní servis. Před odletem jsme dostali všechny potřebné informace, takže jsme už nemuseli nikde pátrat, co musíme mít s sebou a co je ještě třeba zařídit.

Na letišti na nás čekal řidič a průvodce v jedné osobě, který nám řekl veškeré zajímavosti a praktické informace o ostrově. Výlety, které nám zařídil, byly bezvadné – především výlet katamaránem na ostrůvek Ile aux Cerfs. Mauritius je nádherný nejen pro svatební cestu, moc jsme si to užili!

– Aneta a Jakub Petrášovi

Seychely

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat CK Elixír Tours za uspořádání dokonalé svatební cesty na Seychely! Vše proběhlo přesně podle mých představ, až jsem skoro litovala, že jsem této CK nesvěřila i pořádání celé svatby.

S manželem jsme si Seychely zamilovali tak, že tam s CK Elixír Tours jezdíme již pravidelně! Pokud toužíte po nezapomenutelných okamžicích, mohu Vám tuto kancelář vřele doporučit! Za sebe oceňuji především ochotu, vstřícnost, pohodlí a dokonalou znalosti všech pláží a míst kam se vydat. Moc děkujeme a těšíme se na příští dovolenou!

– Eva B.

Dovolená

Seychely

Rádi bychom touto cestou poděkovali CK Elixír Tours za přípravu dovolené na Seychelách.
Už při příletu jsme pochopili, že Seychely představují jiný svět, je to ráj na zemi. Žádný spěch, stres a nervózní konzumní styl života. Dobré atmosféře přispěl také milý, individuální přístup vedení CK, výborná komunikace, organizace a dokonale promyšlený program. Navíc nám byla paní Olga Huspeková po celou dobu pobytu k dispozici. S úsměvem na tváři vždy ráda pomohla, poradila a zasvětila nás rovněž do historie i současného života Seychel.

Naše dovolená na ostrově La Digue byla jednoduše úžasná. Na tomto ostrově naleznete nejkrásnější pláže světa, průzračné moře plné korálových ryb a jiných pestrobarevných živočichů. Nezapomenutelným zážitkem byla návštěva zdejší rezervace a okolních ostrovů.
Navíc jsme si při každodenním cvičení napravili rozbolavělá záda a načerpali novou energii.

Děkujeme CK Elixír Tours za splnění snu o ideální dovolené. Již teď se těšíme na příští zájezd!

– rodina Růžičkových

Dobrý den paní Olgo.
Děkujeme Vám za přivítání. Naše dovolená byla jedním slovem “ NÁDHERNÁ“.
Organizačně vše proběhlo bez problémů, ubytování bylo dle představ. Krásný výhled na oceán. Všude pouze milí, vstřícní lidé. Hotelový personál s žádným našim přáním neměl problém a vše šlo vždy s úsměvem. I na výletech jsme byly velmi spokojené. Navštívili jsme La Digue,Curieuse i Val de Mai dle Vašeho doporučení. Dovolenou jsme si ale opravdu užily. Už teď plánujeme další návštěvu tohoto krásného koutu světa. Děkujeme Vám za pomoc při výběru i organizaci. Mějte se moc hezky.  Přejeme Vám spoustu spokojených klientů jako jsme my.
S přátelským pozdravem
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          – holky Ballošovi

 

Dovolenou v zahraničí si za účelem jejího bezchybného průběhu zajišťujeme většinou sami bez cestovky. I proto jsme byli mile překvapeni výsledkem spolupráce s cestovní kanceláří Elixír Tours. Bylo patrné, že pracovníci CK znají velmi dobře místní prostředí a dokáží flexibilně reagovat na naše požadavky. Díky aktivní komunikaci s hotelem nám zajistili jednu z nejlepších privátních vilek v resortu.

Také cena zájezdu byla nakonec o poznání nižší, než kdybychom služeb Elixír Tours nevyužili. Dovolenou jsme si tak užili bez starostí a jaksepatří. Seychely jsou mimořádně krásná destinace…. Cestovní kancelář Elixír tours mohu vřele doporučit!

– Martin Vohánka, CEO of W.A.G. Payment Solutions, a.s.

 

Velké poděkování patří CK Elixír Tours za možnost navštívit Seychely – nevídaný to ráj na zemi. Užila jsem si tam mimořádně krásnou dovolenou. Seychely jsou srdeční záležitost, která Vám zavibruje na všechny struny.

– Jaroslava V. 

Vážená paní Olinko,

sice s mírným zpožděním, ale s lépe zažitým pocitem z dovolené, Vám chci ještě jednou moc poděkovat za přípravu a zajištění naší dovolené na Seychelách. Dovolenou jsme si díky tomu moc užili a Vaše cenné rady a zájem jenom potvrzují profesionalitu a kvalitu Vaší cestovní kanceláře a Vás osobně. Pokud se ještě jednou rozhodneme pro cestu do regionů, které máte v portfoliu, určitě se na Vás obrátíme.

Ještě jednou upřímný dík.

– S pozdravem ing.K.M.

 

Dubaj

Chtěl bych touto cestou doporučit služby Elixír Tours všem, kdo chtějí pohodlně strávit svoji dovolenou. Cestuji již mnoho let v rámci pracovních či soukromých cest a vždy oceňuji individuální přístup ke klientovi. Služeb CK Elixír Tours jsem využil tentokrát poprvé a byl jsem velice mile překvapen. Musím zmínit především přístup travel konzultantů, kteří mají dokonalý přehled o destinacích a umí se plně vcítit do potřeb klienta. Kombinace rodinné atmosféry a profesionálního přístupu je důvod proč budu volit CK Elixír Tours i v budoucnu.

– David Košler

 

Seychely 

Ráda bych také přispěla svou zkušeností do referencí, protože z nich sama při výběru dovolené čerpám. Svůj pobyt na Seychelách bych charakterizovala jako 3v1– cvičení, poznávání nové země a zároveň aktivní i pasivní odpočinek na krásných plážích. To všechno zajištěné profesionály z CK Elixír Tours, kteří podávali jak před dovolenou, tak i během ní 100% servis!

Skvělé ubytování, strava, cvičení, to vše doplněné příjemným personálem. Prostě úžasný pobyt! Už šetřím na další dovolenou,  jen pořád nevím, zda opět na Seychely nebo na jiný „vanilkový“ ostrov. Samozřejmě s CK Elixír Tours! Děkuji, že jste!

– Mgr. Radana Brejlová

 

Ke svým životním výhrám počítám to, že jsem se setkala s CK Elixír Tours! Díky této cestovce jsem prožila 3 skvělé dovolené v Indickém oceánu na nejkrásnějších ostrovech světa – Mahé, La Digue a Mauricius. Je těžké určit, co se mi na všech dovolených líbilo nejvíce, musím ale ocenit například společné cvičení pilates, kterému vděčím za poznání svých tělesných možností.

P. S.: Speciální poděkování posílá i můj manžel, který si všiml, že jsem si už desítky let po návratech z cest nezpívala při práci tak, jako po dovolené na Mauriciu. :)

-Ing. Dagmar Arbetová

Bali

Na skupinový pobyt s CK Elixír Tours jsem se vydala již několikrát, naposledy jsem strávila krásných 10 dní na ostrově Bali. Bali je ostrov, který nabízí naprosto vše, co si cestovatel může přát. Nádhernou krajinu plnou rýžových polí, pralesů a ostrovů s barevnými korálovými útesy. Místní lidé jsou velmi vstřícní a milí a troufám si říct, že nám, lidem ze západu trochu pozmění naše zažité životní hodnoty a stereotypy.

Dovolenou na Bali u nás sice nabízí řada cestovních kanceláří, ale s Elixírem je to naprosto jiné. Je to jako cestovat s rodinou. Na skupinové dovolené poznáte nové lidi, díky kterým vaše cestovatelské zážitky ještě umocníte spoustou legrace, kterou společně zažijete. Už se moc těším na další cestu!

– Judr. Pavla Nechanická

Moc ráda vzpomínám na dovolenou na Bali. Tisíce malých hinduistických chrámů, milí lidé, exotika, zajímavé výlety a prima nákupy. Užila jsem si také potápění s barevnými rybkami na korálovém útesu. Ubytována jsem byla v krásném hotelu na břehu moře, který navíc poskytoval dostatek soukromí. Všechno klaplo na jedničku! Klidně bych hned jela znovu, ale jedině s paní Huspekovou a s CK Elixír Tours!

– Irena Vejmelková

Srí Lanka

Skvělá poznávací dovolena, úžasný domorodý průvodce a tuny neopakovatelných zážitků – to je Srí Lanka s Elixír Tours.

– Mudr. Jana Madunická

Menorca

Skvěle zorganizovaný pobyt na Menorce, profesionální přístup, skvělí lektoři a úžasná energie.

– Radana Olivová, Dis.