Reference

Svatba Seychely

 

ostrov La Digue

S organizací svatby jsme byli spokojeni na 100% zejména díky opravdu osobnímu přístupu paní Olgy. Je vidět, že práci má jako koníčka a dělala pro nás věci daleko nad rámec standardního zájezdu. Určitě služeb její cestovní kanceláře využijeme znovu.

– Jana a Najib Abdessadak

 

Svatební cesty

 

Mauritius

Moc děkujeme CK Elixír Tours za skvěle zorganizované líbánky na Mauriciu. Pro tuto cestu jsme se rozhodli na poslední chvíli, ale i přesto pro nás tým Elixíru dokázal najít ty nejlepší letenky, ubytování a zajistil perfektní servis. Před odletem jsme dostali všechny potřebné informace, takže jsme už nemuseli nikde pátrat, co musíme mít s sebou a co je ještě třeba zařídit.

Na letišti na nás čekal řidič a průvodce v jedné osobě, který nám řekl veškeré zajímavosti a praktické informace o ostrově. Výlety, které nám zařídil, byly bezvadné – především výlet katamaránem na ostrůvek Ile aux Cerfs. Mauritius je nádherný nejen pro svatební cestu, moc jsme si to užili!

– Aneta a Jakub Petrášovi

Seychely

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat CK Elixír Tours za uspořádání dokonalé svatební cesty na Seychely! Vše proběhlo přesně podle mých představ, až jsem skoro litovala, že jsem této CK nesvěřila i pořádání celé svatby.

S manželem jsme si Seychely zamilovali tak, že tam s CK Elixír Tours jezdíme již pravidelně! Pokud toužíte po nezapomenutelných okamžicích, mohu Vám tuto kancelář vřele doporučit! Za sebe oceňuji především ochotu, vstřícnost, pohodlí a dokonalou znalosti všech pláží a míst kam se vydat. Moc děkujeme a těšíme se na příští dovolenou!

– Eva B.

 

Dovolená

Maledivy

Vážená paní Huspeková,

velmi rád bych Vám tímto poděkoval za zprostředkování skvělé dovolené s Vašim výjimečným přístupem při jeho zprostředkování, s kterým jsme se doposud nikde nesetkali… Nerad bych opomenul i Vaše kolegy, kterým tímto děkujeme. Dovolenou jsme si nadmíru užili, s resortem jsme byli na mini drobnosti velmi spokojeni. Jen škoda, že jsme měli sedm dní pod mrakem, což je ale údajně v tuto dobu norma. Trefili jsme se zrovna do 15. narozenin resortu, takže jsme zažili oslavu v podání místního personálu, což byl také nezapomenutelný zážitek :) Šnorchlování úžasné, byli jsme na mantách, viděli rejnoky, žraloky a z dálky i delfíny… Takže v podstatě z podmořského světa vše důležité :)
Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů, krásný zbytek roku, Veselé Vánoce a příští rok mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Někdy příště opět na shledanou…
V úctě a s díky…
 – Saša a Lucie ;)

 

Seychely

Rádi bychom touto cestou poděkovali CK Elixír Tours za přípravu dovolené na Seychelách.
Už při příletu jsme pochopili, že Seychely představují jiný svět, je to ráj na zemi. Žádný spěch, stres a nervózní konzumní styl života. Dobré atmosféře přispěl také milý, individuální přístup vedení CK, výborná komunikace, organizace a dokonale promyšlený program. Navíc nám byla paní Olga Huspeková po celou dobu pobytu k dispozici. S úsměvem na tváři vždy ráda pomohla, poradila a zasvětila nás rovněž do historie i současného života Seychel.

Naše dovolená na ostrově La Digue byla jednoduše úžasná. Na tomto ostrově naleznete nejkrásnější pláže světa, průzračné moře plné korálových ryb a jiných pestrobarevných živočichů. Nezapomenutelným zážitkem byla návštěva zdejší rezervace a okolních ostrovů.
Navíc jsme si při každodenním cvičení napravili rozbolavělá záda a načerpali novou energii.

Děkujeme CK Elixír Tours za splnění snu o ideální dovolené. Již teď se těšíme na příští zájezd!

  – rodina Růžičkových

Dobrý den paní Olgo.
Děkujeme Vám za přivítání. Naše dovolená byla jedním slovem “ NÁDHERNÁ“.
Organizačně vše proběhlo bez problémů, ubytování bylo dle představ. Krásný výhled na oceán. Všude pouze milí, vstřícní lidé. Hotelový personál s žádným našim přáním neměl problém a vše šlo vždy s úsměvem. I na výletech jsme byly velmi spokojené. Navštívili jsme La Digue,Curieuse i Val de Mai dle Vašeho doporučení. Dovolenou jsme si ale opravdu užily. Už teď plánujeme další návštěvu tohoto krásného koutu světa. Děkujeme Vám za pomoc při výběru i organizaci. Mějte se moc hezky.  Přejeme Vám spoustu spokojených klientů jako jsme my.
S přátelským pozdravem,                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

– holky Ballošovy

Elixir je proste na Seychelly best of nej :)
Umi to, znaji to tam, neni co resit :) Byla jsem 2x na Seychellach, procestovali sme Mahe, La Digue, Praslin – uzasne.Vsem doporucuji, je to skvele misto pro oddych, nacerpani sil, super jidlo a mili usmevavi lide. Elixir muzu jenom doporucit a tesim sa na dalsi cestovatelske zazitky !

– Sisa S.

 

Dovolenou v zahraničí si za účelem jejího bezchybného průběhu zajišťujeme většinou sami bez cestovky. I proto jsme byli mile překvapeni výsledkem spolupráce s cestovní kanceláří Elixír Tours. Bylo patrné, že pracovníci CK znají velmi dobře místní prostředí a dokáží flexibilně reagovat na naše požadavky. Díky aktivní komunikaci s hotelem nám zajistili jednu z nejlepších privátních vilek v resortu.

Také cena zájezdu byla nakonec o poznání nižší, než kdybychom služeb Elixír Tours nevyužili. Dovolenou jsme si tak užili bez starostí a jaksepatří. Seychely jsou mimořádně krásná destinace…. Cestovní kancelář Elixír tours mohu vřele doporučit!

– Martin Vohánka, CEO of W.A.G. Payment Solutions, a.s.

Velké poděkování patří CK Elixír Tours za možnost navštívit Seychely – nevídaný to ráj na zemi. Užila jsem si tam mimořádně krásnou dovolenou. Seychely jsou srdeční záležitost, která Vám zavibruje na všechny struny.

– Jaroslava V. 

Vážená paní Olinko,

sice s mírným zpožděním, ale s lépe zažitým pocitem z dovolené, Vám chci ještě jednou moc poděkovat za přípravu a zajištění naší dovolené na Seychelách. Dovolenou jsme si díky tomu moc užili a Vaše cenné rady a zájem jenom potvrzují profesionalitu a kvalitu Vaší cestovní kanceláře a Vás osobně. Pokud se ještě jednou rozhodneme pro cestu do regionů, které máte v portfoliu, určitě se na Vás obrátíme.

Ještě jednou upřímný dík.

– S pozdravem ing.K.M.

 

Ráda bych také přispěla svou zkušeností do referencí, protože z nich sama při výběru dovolené čerpám. Svůj pobyt na Seychelách bych charakterizovala jako 3v1– cvičení, poznávání nové země a zároveň aktivní i pasivní odpočinek na krásných plážích. To všechno zajištěné profesionály z CK Elixír Tours, kteří podávali jak před dovolenou, tak i během ní 100% servis!

Skvělé ubytování, strava, cvičení, to vše doplněné příjemným personálem. Prostě úžasný pobyt! Už šetřím na další dovolenou,  jen pořád nevím, zda opět na Seychely nebo na jiný „vanilkový“ ostrov. Samozřejmě s CK Elixír Tours! Děkuji, že jste!

– Mgr. Radana Brejlová

Ke svým životním výhrám počítám to, že jsem se setkala s CK Elixír Tours! Díky této cestovce jsem prožila 3 skvělé dovolené v Indickém oceánu na nejkrásnějších ostrovech světa – Mahé, La Digue a Mauricius. Je těžké určit, co se mi na všech dovolených líbilo nejvíce, musím ale ocenit například společné cvičení pilates, kterému vděčím za poznání svých tělesných možností.

P. S.: Speciální poděkování posílá i můj manžel, který si všiml, že jsem si už desítky let po návratech z cest nezpívala při práci tak, jako po dovolené na Mauriciu. :)

– Ing. Dagmar Arbetová

 

Maledivy

Moc, moc děkujeme Elixíru za krásnou dovolenou na Maledivách. Olinko, děkujeme, že jsi se o nás tak báječně starala a vše potřebné pro nás zařídila. I můj nerudný mužíček roztál a byl usměvavý a spokojený. A to je co říct….

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zase sejít se svými přáteli, se kterými jsem prožila i nádherný pobyt na Seychelách.
– Majda a Michal R.

 

Olince a celému týmu Elixír tours, který připravil zájezd, moooc děkuji za krásný zážitek, který mi zůstane v paměti. Organizace zájezdu a výběr lokalit vč. výběru ubytování bylo naprosto dokonalé.

– Zuzana Chudá

 

Mauricius

 

Na Mauritiu jsme byli nadšení! Výborné bylo vše – lokalita, moře, příroda, hotel, cena, organizace celého výletu….V zásadě lze říci, že tak dokonale a pečlivě se o mne zatím nikdo nepostaral, vše bylo krásné, přesně podle našich představ.

Moc děkujeme a těšíme se na příští výlet s vámi.

-Veronika Faltysová

 

Moc děkujeme, rodičům se na dovolené moc líbilo a mohli jen potvrdit to, co jste říkali: na Mauritiu jsou velmi příjemní a přátelští obyvatelé. Cesta s Emirates byla naprosto v pořádku a příjemná, takže rodiče byli naprosto spokojení se vším.

– dcera cestovatelů na Mauritius

 

 

Přátelé, dovolená s Elixír Tours byla jako vždy skvělá…Mauritius… nádherné pláže, teplé moře, spousta korálů a rybiček, výborné jídlo, krásné vnitrozemí…a delfíni na volném moři…opravdové setkání třetího druhu, nepopsatelný zážitek.

– Irena Vejmelková

 

Dubaj

Chtěl bych touto cestou doporučit služby Elixír Tours všem, kdo chtějí pohodlně strávit svoji dovolenou. Cestuji již mnoho let v rámci pracovních či soukromých cest a vždy oceňuji individuální přístup ke klientovi. Služeb CK Elixír Tours jsem využil tentokrát poprvé a byl jsem velice mile překvapen. Musím zmínit především přístup travel konzultantů, kteří mají dokonalý přehled o destinacích a umí se plně vcítit do potřeb klienta. Kombinace rodinné atmosféry a profesionálního přístupu je důvod proč budu volit CK Elixír Tours i v budoucnu.

– David Košler

 

Bali

Na skupinový pobyt s CK Elixír Tours jsem se vydala již několikrát, naposledy jsem strávila krásných 10 dní na ostrově Bali. Bali je ostrov, který nabízí naprosto vše, co si cestovatel může přát. Nádhernou krajinu plnou rýžových polí, pralesů a ostrovů s barevnými korálovými útesy. Místní lidé jsou velmi vstřícní a milí a troufám si říct, že nám, lidem ze západu trochu pozmění naše zažité životní hodnoty a stereotypy.

Dovolenou na Bali u nás sice nabízí řada cestovních kanceláří, ale s Elixírem je to naprosto jiné. Je to jako cestovat s rodinou. Na skupinové dovolené poznáte nové lidi, díky kterým vaše cestovatelské zážitky ještě umocníte spoustou legrace, kterou společně zažijete. Už se moc těším na další cestu!

– JUDr. Pavla Nechanická

Moc ráda vzpomínám na dovolenou na Bali. Tisíce malých hinduistických chrámů, milí lidé, exotika, zajímavé výlety a prima nákupy. Užila jsem si také potápění s barevnými rybkami na korálovém útesu. Ubytována jsem byla v krásném hotelu na břehu moře, který navíc poskytoval dostatek soukromí. Všechno klaplo na jedničku! Klidně bych hned jela znovu, ale jedině s paní Huspekovou a s CK Elixír Tours!

– Irena Vejmelková

Srí Lanka

Skvělá poznávací dovolena, úžasný domorodý průvodce a tuny neopakovatelných zážitků – to je Srí Lanka s Elixír Tours.

– MUDr. Jana Madunická

Menorca

Skvěle zorganizovaný pobyt na Menorce, profesionální přístup, skvělí lektoři a úžasná energie.

– Radana Olivová, Dis.

 

Wellness víkendy v ČR

Kutná Hora 

Péťa Čejková

Dobrý den,
víkend v Kutné Hoře byl super. Bezva cvíčo i relax- díky Evi a Oli!!!
Velký pozdrav všem do Elixíru!

 

Letkov u Plzně

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat lektorkám Martině a Evě za „pohodový“ víkend ve Sportpenzionu Pohoda v Letkově u Plzně.

Velký obdiv pro Martinku, která nám trpělivě vtloukala do hlavy a hlavně do těla základy SM systému a Pilates.

Srdečné díky a hlavně úsměv ve tváři.  Mirka Beranová, Hlavenec

 

Danielka Šnajdrová a Marcelka Volfová – welness víkend v Železné Rudě

Na víkendu v Rudě
nedaly jsme šanci nudě.
Svaly jsme si tužily,
bezva si to užily.
Skvělé jídlo, sladké dorty,
báječná karaoke party…
Cílem není hubnutí,
ale hlavně blbnutí :-)
Vracíme se domů,
plné endorfinů.
Záruka dobré nálady –
s Elixírem do Rudy!

 

Kutná Hora

Pavla Ježková

Víkend v Kutné Hoře byl pro mě velmi příjemně strávený čas věnovaný cvičení a kultuře ve společnosti milých lidí.
Těším se na pokračováni.
Srdečně zdraví
Pavla Ježková

 

Kutná Hora

Mgr. Ivana Aulická

Ke kulatým narozeninám, což padesátiny rozhodně jsou, patří výjimečný dárek. A tak mi rodinka nadělila Kutnou Horu s Elixírem. Rozumějte – víkendový wellness pobyt v Kutné Hoře s CK Elixír Tours.

A Elixír připravil a namíchal vskutku úžasný elixír zábavy, skvělého cvičení pilates a hoopingu, poznávaní historických památek města. Společně se skvělými lektorkami Olinkou a Katkou jsme se všichni pobavili, užili si spoustu zábavy, pohody a odpočinku.

Děkuji proto touto cestou Elixíru za profesionální přístup a organizaci víkendu. Jsou zážitky, na které se nezapomíná a tento víkend mezi ně rozhodně patřil.

 

Benešov

Vlaďka Stehlíková

Chtěla bych poděkovat Raduš za bezva cvičící víkend v Benešově.
Bylo to moc fajn a kdykoliv jsme něco potřebovali Raduš byla k dispozici a všechna naše přání byla předem splněna :)
Takže moc díky Radu a na příští takovou akci semnou počítej :)

 

Železná Ruda + Frymburk

Rathouská Karin

Skvěle zorganizované wellness víkendy ve Frymburku a Železné Rudě, plno cvičení a zábavy. Vřele tuto CK doporučuji!

( Z hodnocení na Facebooku CK Elixír tours)

 

Evička Pešková – wellness víkend v Železné Rudě

Milá, zlatá děvčata, jezdím s vámi již 4 roky na víkendové pobyty a nemohu říci, že některý z nich se nevydařil. Tento víkend byl úžasný a nebylo to jen počasím, které nám přálo.
Pro mne jsou to vždy chvíle strávené s milými lidmi, mé tělo vrní blahem, protože odjíždím s pocitem, že jsem krásná, štíhlá blondýna :-) a nevadí mi, že vy odbornice to vidíte jinak. A přiznám se, že si i ráda užívám klid o samotě a nikomu to nevadí :-).
Moc moc vám děkuji za to, že jste a pomáháte mi udržet tělíčko i dušičku trochu ve formě.

 

Benešov 

Kateřina Vitoušová

Děkuju za super víkend v Benešově s lektorkami Radunkou a Zuzkou. Bylo to naprosto úžasné, skvělé, báječné a stálo to za to. Moc jsem si to užila. Chtěla bych holky pochválit za program, který vymyslely a za péči, kterou nám věnovaly. Super!!!

 

Martina Podborská – wellness víkend v Železné Rudě 

Chtěla bych poděkovat za krásně strávený červnový víkend v Železné Rudě. Tělo z víkendu odjíždělo unavené, ale duše se vznášela v oblacích:-). Hodinka výživové poradny byla moc užitečná, a hned v pondělí jsem šla zakoupit zdravé jogurty a spousty zeleniny a ovoce. Mile mě překvapil nordic walking, ušli jsme asi 10km trasu co by dup. I na pivko se dostalo. Tekutiny se doplňovat musí:-). Zkusili jsme si i jumping (já osobně tedy ne, ale krásně se na to koukalo:-) ) V září mám v plánu ho vyzkoušet. Pilates byl samozřejmě ztěžejní, krásně jsme se protáhli a zacvičili. Naše zkrácené svalstvo jenom vzdychalo:-). I na smích došlo… Děkuji a už se těším na další víkend.

 

Pavla Seifertová – wellness víkend v Železné Rudě

Víkend v Železné Rudě byl díky vám úžasný a nezapomenutelný. Za celou rodinu Sefertovic moooc děkuji;)

 

Jiřina  Doležalová – wellness pobyty v ČR 

Cvičební víkend s Elixír studiem si téměř nikdy nenechám ujít! Jsou to tři dny nabité cvičením (až 10 hodin pilates, spiňasu či nordic wallkingu), ale i tři dny relaxace a zábavy. Tradicí se staly sobotní party s „maškarním rejem“. No prostě si to vždycky dokonale užijeme a domů se vracíme nejen odpočaté, ale i krásnější a štíhlejší….

 

Eva Zachová – wellness pobyt v ČR 

Wellnes pobyt jako vždy úžasný, příjemný pobyt, večerní překvapení – skvělé hodiny vyčerpávající a intenzivní. Velmi příjemný kolektiv. Moc děkuji všem a těším se brzy na wellness pobytu.