FAQ

Jak si mohu objednat individuální zájezd?

Po otevření stránky Vámi vybraného hotelu se objeví možnost poptávky nebo poptávkového formuláře.  Zde můžete zcela nezávazně vyplnit Vaše představy a sny o dovolené.  My Vám poté zašleme konkrétní nabídku, případně Vám pomůžeme vybrat tu správnou dovolenou. Samozřejmě nám můžete i kdykoliv zavolat na telefonní číslo +420 603 44 77 55. Rádi Vás přivítáme u nás v kanceláři, kde můžeme probrat Vaše představy a vytvořit Vaši ideální dovolenou spolu.

 

Jak si mohu objednat skupinový zájezd?

Naše cestovní kancelář nabízí i skupinové pobyty se cvičením, se kterými má zkušenosti již osm let. Naši nabídku najdete na stránkách Elixír tours, v menu si vyberte pobyty a jeden z nich nabízených. Pak už stačí poslat přihlášku k pobytu.

 

Kde najdu CK Elixír tours?

Naši cestovní kancelář, stejně jako Elixír studio pro zdravý pohyb a životosprávu, můžete navštívit přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad (Vinohradská 70). Rádi Vás tady přivítáme a naplánujeme Vaši vysněnou dovolenou.

 

Proč bych si měl/a objednat zájezd právě u CK Elixír tours?

CK Elixír tours navazuje na činnost Elixír studia s.r.o (studia pro zdravý pohyb a životosprávu), firma působí v Praze již osmým rokem. CK Elixír Tours čerpá ze zkušeností z pořádání mnoha wellness pobytů Elixír studia (ČR, Seychely, Bali a další). O úspěchu svědčí spokojenost klientů, kteří se často i opakovaně účastní.

CK Elixír tours není o kvantitě nabízených destinací a zájezdů. CK Elixír tours je perfektním znalcem prostředí na Seychelách i Mauriciu, proto dokáže připravit unikátní zájezd do těchto destinací. Dopřejte si i Vy luxus za mimořádně příznivé ceny. Osobně jsme navštívili hotely, které najdete v naší nabídce. Ať už toužíte po dovolené na míru, dokonalé svatbě, svatební cestě nebo dovolené s golfem, splníme Vaše sny o exkluzivní dovolené. Budeme se Vám věnovat osobně a s veškerou péčí.

 

Mohu si u Vás objednat pouze některou službu, např. ubytování?

Ano, CK Elixír tours nabízí nejen ucelené zájezdy. Rádi pro Vás připravíme pouze letenku, transfery, ubytování nebo výlety. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se Vaše přání liší od „klasiky“.

 

Za jakou cenu si lze objednat dovolenou v pohádkových destinacích jako jsou Seychely a Mauricius?

Naše balíčky (pobyt na 8 dní s polopenzí, leteckou dopravou z Prahy, transfery, delegátem atd.) začínají již na 32 990 Kč. Seychely i Mauricius perfektně známe, splníme Vám dovolenou v tomto ráji za reálnou cenu.

 

Je CK Elixír tours pojištěná proti úpadku?

CK Elixír tours má u ERV pojišťovny, a.s uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1180000161 (platnost do 21.7.2016) na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře.

CK elixír tours má u ERV pojišťovny, a.s uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1160000300 (platnost do 21.7.2016) na pojištění záruky odpovědnosti za škodu pro pořadatele zájezdu.

 

Jaké nabízíte cestovní pojištění?

Spolupracujeme s předním poskytovatelem cestovního pojištění. ERV pojišťovna poskytuje nadstandardní služby v oblasti cestovního pojištění a již několik let patří mezi TOP 3 pojišťovny v ČR. ERV Evropská pojišťovna má více jak 100 letou tradici. Mimo běžného pojištění Vašich cest nabízíme možnost pojištění storna zájezdu. S námi se nemusíte bát, že by Vaše pojištění nepokrylo to, co potřebujete.

 

Mohu platit pomocí benefitů?

Spolupracujeme se všemi předními společnostmi zaměstnaneckých benefitů: (akceptujeme poukázky, šeky, karty, on-line poukázky, atd.)

  • SODEXO Holiday pass
  • Flexi pass
  • Relax pass
  • Dárkový poukaz BENEFITY a.s.
  • EDENRED s.r.o.
  • BENEFIT PLUS a.s.
  • CHEQUE DÉJEUNER – unišeky

 

Mohu cestovat sám/sama?

Ano, všechny naše hotely v nabídce mají i jednolůžkové pokoje. Ceny jsou na vyžádání, doporučíme Vám ubytování, které se pro jednotlivce vyplatí.

 

Neodpověděli jsme na Váš dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle +420 603 44 77 55 nebo info@www.elixirtours.cz.